Nasz dział składa się z wysoko wykwalifikowanych serwisantów, którzy zapewniają profesjonalną pomoc techniczną w przypadku wszelkich problemów z naszymi urządzeniami. Posiadamy doświadczenie w pracy z soft-startami średniego i niskiego napięcia firmy Solcon. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz systematycznie pogłębianej wiedzy wiemy, jak szybko zdiagnozować usterkę w urządzeniu a następnie dokładnie i skutecznie rozwiązać wykryty problem. Dostarczamy, instalujemy i uruchamiamy urządzenia, przeprowadzamy szkolenia w zakresie obsługi, a także oferujemy przeglądy i naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Tworzymy zespół ludzi, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Podejmujemy się zleceń nietypowych, zapewniamy fachową pomoc, rzeczową radę, kompleksową obsługę. Udzielamy porad, wykonujemy przeglądy i konserwacje, usuwamy usterki.

Bardzo ważnym polem działalności naszego zespołu jest wdrażanie nowych urządzeń w istniejący system. Wymaga to od serwisantów zrozumienia filozofii działania systemu, zapoznania się z budową i funkcjami urządzenia, które działało do tej pory i opracowania sposobu powiązania nowego urządzenia ze starym systemem.

Wśród dotychczasowych klientów na terenie całego kraju, jesteśmy znani i cenieni za nasz profesjonalizm i rzetelność wykonywanych usług.

Jeżeli masz jakikolwiek problem z pracą soft-startu skontaktuj się z nami: tel.: 12/261-05-89 serwis@ces.com.pl